Helista või kirjuta meile. +372 5850 3934 info@kultuurikola.ee
Jälgi meid

Mari

Inimestega suhtlemine on Mari kirg. Projektides tegeleb ta tavaliselt just kommunikatsiooni poolega. Lepib kokku sobivad intervjuud, otsib välja telesaated, mis võiksid kajastada tehtavat projekti ning hoolitseb selle eest, et artistid saaksid piisavalt tähelepanu.

Mari on õppinud laulmist Tallinna Ülikooli bakalaureuseõppes ning omandanud magistrikraadi kultuurikorralduses Tartu Ülikoolis. Kui ta ei tegele kultuuri-korraldusega, siis õpetab ta laulmist WAF Laulukoolis. Marile meeldib väga käia teatris ja kuulata head erisugust muusikat. Mari deviis — kõik on sõnastamise küsimus!

Maret

Kultuurientusiast, kellel paneb silma särama ka (ekstreem)sport. Talle meeldib käia teatris ning kuulata palju erisugust muusikat; talvel suuskadel mäest alla tuhiseda või ilusatel suvaõhtutel longboardiga mööda Tallinna mereäärseid teid sõita.

Ta on õppinud kultuurikorraldust ning kokandust ja kui veel mõni aeg tagasi arvas, et restoranimaailm on see, mis teda kõige enam paelub, siis tänaseks on tema südame vallutanud kultuur. Ja eriti muusikakultuur. Igapäevaselt annab ta panuse Jazzkaares, kus on kommunikatsioonijuht, projektijuht ning produtsent, aga vabal ajal meeldib erisugustele kultuuriprojektidele elu sisse puhunda oma turunduslike oskustega. “Ei ole olemas võimatuid asju, on ainult saamatud inimesed!”

Hanna-Greth

Kultuuri toomine inimesteni läbi lugude jutustamise on Hanna-Greth’i missioon. Ta naudib mõnusat kontserti ja kaasahaaravat filmi ning ka tantsutrennides käimist.

Ta on töötanud nii Pimedate Ööde filmifestivali kui ka Eesti Muusika Päevade tiimides ning rakendanud Tallinna Ülikooli reklaami ja suhtekorralduse eriala teadmisi nii Eesti Kontserdis kui ka erinevates projektides.

Igapäevaselt on Hanna-Greth vabakutseline kultuurikorraldaja, kes tegeleb festivalide ja ürituste ellu toomisega ning toetab neid ka turunduse ja kommunikatsiooni poole pealt.

Sul on tulemas uus sündmus?

Teeme sündmuse nähtavaks

Küsi pakkumist